![](https://oriv.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/35/2023/11/inshot_20231127_210047871-1.jpg)
Вітаємо учнів Орівського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможців І туру ІІ ( міського, на рівні Трускавецької ТГ ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основних предметів:
1)Приходька Святослава, учня 9 класу, І місце з фізики (вчитель Романський М.М.); ІІ місце з математики (вчитель Сондей Н.В.);
2)Коцкулича Святослава, учня 8 класу, ІІІ місце з математики (вчитель Галько Я.М.);
3)Криницьку Аліну, ученицю 10 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Яворський З.І.).
Бажаємо безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам- мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.